Warszawskie Towarzystwo Sportowe Orzeł

Zadzwoń

512 077 241

Adres e-mail

biuro@wtsorzel.pl

Otwarte

W tyg. 7-23, weekend 7-20

O nas

Nasz klub powstał w 2014 roku i od początku swego istnienia znajduje się przy ul. Podskarbińskiej 14 w Warszawie. Naszym celem od początku jest działanie na rzecz promowania sportu i wspierania rozwoju kultury fizycznej, zarówno najmłodszych, jak i starszych osób.

To wyjątkowe miejsce, z profesjonalną obsługą, nie tylko dla pasjonatów tenisa, ale wszystkich aktywnych ludzi poszukujących idealnego miejsca, w którym zrealizują swoje pasje.

Klub jest czynny w od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 23:00 oraz w weekendy od 7:00 do 20:00.

 

About Image

Zajęcia tenisowe

Niezależnie od Twojego poziomu gry, znajdziesz trenera który sprosta Twoim wymaganiom, możesz skorzystać również z oferty wynajmu kortu w cenie już od 30zł/h!

Zajęcia ogólnorozwojowe na siłowni

Kadra trenerska pracująca na naszym obiekcie pomoże Ci osiągnąć najwyższą formę i zrealizować założone cele

Challenge klubowy

zapisując się do naszych rozgrywek możesz rywalizować z graczami na różnym poziomie, gwarantujemy dobrą zabawę oraz nagrody dla wszystkich uczestników!

Organizacja imprez oraz eventów

Nasz klub to nie tylko miejsce krzewienia sportu, z wielką przyjemnością zorganizujemy Ci imprezę, taką jaką sobie wymarzyłeś!

Restauracja

Posiadamy również klubową restaurację, w której możesz smacznie zjeść po treningu, jak również w przerwie w pracy, konsumując lunch już za jedyne 19zł!

Czym dysponujemy

 

Dziewięcioma kortami typu clay, zimą ogrzewanych i krytych balonami.

Siłownią wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt.

Klimatyzowaną salą o powierzchni 200 m2, która jest idealnym miejscem do ćwiczeń ogólnorozwojowych, a także do zorganizowania kameralnej imprezy, konferencji, spotkania zarówno firmowego jak i prywatnego.

Restauracją w której serwujemy dania, będące nowoczesną interpretacją polskiej tradycji kulinarnej, opartej na najwyższej jakości produktach regionalnych oraz sezonowych.

Image
Image